• 80+ vestigingen in Nederland
  • Merk-erkend schadeherstel
  • Schadeherstel- en BOVAG garantie
Afspraak maken
Afspraak maken
Bel ons op: 0900 - 6611111
Terug

Ervaringen

Wat klanten van onze vestigingen vinden

127 ervaringen gevonden

Anoniem
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 4 maart 2026
9.0

Vakwerk, schade is mooi hersteld. Auto gewassen en van binnen schoon opgeleverd. Chapot!

Koen
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 4 maart 2026
9.0

Schade mooi hersteld en de auto gewassen opgeleverd!

ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 4 maart 2026
8.0

Na de reparatie ziet de auto weer als nieuw uit. Helaas was de geleverde leenauto vies. Vooral achterin, alsof er mensen achterin gezeten hebben die op het land werken en met prut kleding en schoenen daar zijn gaan zitten.

ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 3 maart 2026
9.0

Bij binnenkomst duurde het steeds enige tijd voordat ik 'te woord werd gestaan'. Dit terwijl er alle keren meerdere medewerkers aanwezig / zichtbaar (aan het werk: achter een beeldscherm) waren. Mijn tip: begroet elke klant direct bij binnenkomst en geef aan hoeveel tijd het ongeveer duurt voordat de klant (inhoudelijk) te woord wordt gestaan / geholpen. Het is fijn als mensen direct worden gezien en begroet.

John de leeuw
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 28 februari 2026
8.0

Leuke mensen schade mooi opgelost

Ans van Nieuwburg.
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 27 februari 2026
10.0

Geweldige service. Ik ben na aflevering thuisgebracht en de auto werd na 2 dgn ok weer thuisgebracht, zeer vriendelijk personeel.

Bob Werensteyn Autoglaz Nederland
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 26 februari 2026
9.0

Ondanks ik in Waspik woon heb ik gekozen voor ABS Breda. Ik ben commercieel directeur bij Autoglaz. Onze franchisenemer van Breda doet goed zaken met jullie, vandaar mijn keus om mijn Audi bij jullie in breda onder te brengen. Ik ben zeer enthousiast over mijn keuze voor zowel voor het resultaat als uitstekend personeel .

peter
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 18 februari 2026
8.0

De klant heeft geen reactie achtergelaten.

yves
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 14 februari 2026
10.0

Goede service en werkzaamheden. En dat ze graag aan mijn auto zaten. Omdat ik een mooie auto ree. En ze leveren goed werk uit.

Anoniem
ABS Autoherstel Den Elzen Breda Geholpen op 14 februari 2026
10.0

Duidelijke communicatie, behulpzaam, keurig uitgevoerde werkzaamheden en voor hospitality ook een vette 10! Begint al bij het eerste telefonische contact en als je binnenkomt, zo klantvriendelijk kom je het tegenwoordig niet meer tegen. Pluim voor de dame, die de klant keurig netjes begeleidt tot aan de auto als je weer tevreden naar huis gaat. Een andere garage zou de sleutel meegeven bij de receptiedesk. Toppers!

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 13